Létané lokality

Let balonem Ostravsko - Ostrava, Frýdek-Místek, Hukvaldy, Štramberk, 

Let balónem Opavsko - Opava, Hradec nad Moravicí

Všechny naše létané lokality
Bouzov, Frýdek-Místek, Helfštýn, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Zlín

Během hodinového letu balónem Ostrava uvidíte z koše balónu nejen průmysl na Ostravsku, ale i krásné historické centrum. 
Směrem na jih se nám nabídne i pohled na Beskydy s 1323 M vysokou Lysou Horou.

        Objednat let balonem Ostrava >>

Objednejte si u nás let balónem nad městem Frýdek-Místek, který Vám poskytne pohled jak na samotné město, tak na Beskydy s Lysou Horou a nedalekou přehradu Baška.

  Objednat let balonem Frýdek-Místek >>

Lety balónem Hukvaldy nám nabídnou překrásný pohled na hrad Hukvaldy s oborou plnou Jelenů a úchvatnou okolní přírodu Palkovických Hůrek. Opodál je k vidění Příbor, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

       Objednat let balonem Hukvaldy >>

Let balónem Štramberk nám nabídne krásný pohled na 509 m vysokou Štramberskou Trůbu a 557 m  vysokou Bílou Horu. Bývá i krásný pohled na Radhošť s Beskydami.

      Objednat let balonem Štramberk >>

Po vzletu balónu se Vám naskytne pohled na historické centrum Opavy s katedrálou, Radnicí, Minoritským klášterem a po rozhlédnutí do dálky pohled na Jeseníky.

         Objednat let balonem Opava >>

Po vzletu balónu z louky pod zámkem se Vám nabídne pohled jak na Jeseníky, tak na Vítkovskou vrchovinu. Let balónem z Hradce Vám také umožní pohled na město Opava, Ostrava. Při dobré viditelnosti uvidíte v dáli Beskydy. Doporučujeme Všem romantikům.

      Objednat let Hradec nad Moravicí >>


Všechny naše létané lokality

Bouzov, Frýdek-Místek, Helfštýn, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun, Letohrad, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Třinec, Zlín