Jsme společnost jaro-balony.cz, s.r.o. provozující vyhlídkové lety balónem 

Balon OK 9650
Balon OK 9650
Balon OK2012
Balon OK2012
Balon OK9649
Balon OK9649
Balon OK8870
Balon OK8870
Balon OK8871  Nový balon bude létat od 2019
Balon OK8871 Nový balon bude létat od 2019

Jsme spolehlivá firma Jaro-balony.cz, s.r.o. , s několika kamennými pobočkami, osmiletou tradicí, osobním přístupem a s několika tisíci odlétanými vzduchoplavci bez nehody. Nabízíme vyhlídkový let balónem nad Ostravou, nad Frýdkem-Místkem, Hukvaldy, Třincem, Opavou, Zlínem, Kroměříží, Olomoucí a let nad Brnem. Létáme nejen v těchto městech, ale létáme vyhlídkové lety balónem po celé Moravě a ve Východních Čechách.

Klademe důraz na bezpečnost a kvalitu vyhlídkového letu balónem, která je pro nás vždy prioritou. Nelétáme za špatného počasí, kdy let v takovén počasí není ,, vyhlídkový let horkovzdušným balonem 

Nabízíme vyhlídkový let balonem, který má bezbarierový nástup do koše u balónu OK 8870 vhodný pro seniory nebo osoby s nižší pohyblivostí.

Máte-li zájem o vyhlídkový let balónem soukromý, rodinný, romantický let pro dva nebo reklamní let, rádi se podřídíme Vaším požadavkům a nabídneme Vám vyhlídkový let balónem na míru, který splní Vaše přání.

volejte 739 202 226 pro Váš požadavek.

Nabízíme široký výběr startovacích míst po celé Moravě a ve Východních Čechách. U soukromých vyhlídkových letů balonem si volíte místo startu sami, například u svého domku, chaty nebo sídla firmy.

Vyhlídkové lety balonem provozujeme od dubna do listopadu, jen za pěkného počasí.

Nebo obdarujte své blízké, přátele, zaměstnance, obchodní partnery originálním dárkem od nás, který bude mít úspěch.

Let balonem, lety balonem, let balónem, lety balónem, vyhlídkový let balonem nad Ostravou, vyhlídkové lety balónem nad Ostravou, vyhlídkové lety balonem Ostrava, vyhlídkové lety balónem Ostrava, vyhlídkový let balónem, Frýdek-Místek, Hukvaldy, Třinec, Opava, Kopřivnice, Štramberk, Nový/ St. Jíčín

           Létáme pro radost  (klikni na foto) / níže videa

Video z letu

ÚVOD >>               CENÍK & OBJEDNÁVKA >>                DŮLEŽITÉ INFO >>                KONTAKTY >>

 Vyhlídkový let balónem od profesionálů, pro Váš nejlepší zážitek